gå til hovedinnhold
Vis meny
Skjul meny

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner hos vannregionmyndigheten

Tyra Risnes
tyrris@ostfoldfk.no

tlf. 97619721

Hilde Rønning
hilder@ostfoldfk.no

tlf. 95852843

Helene Gabestad
helenega@ostfoldfk.no

tlf. 92812723

Leder av vannregionutvalget: Johan Edvard Grimstad (Sp)

 

Kontaktpersoner i fylkeskommunene   

Akershus fylkeskommune 
Anja Celine Winger
anja.celine.winger@afk.no 

tlf. 22055645/ 92651967

Oslo kommune 
Terje Laskemoen
terje.laskemoen@bym.oslo.kommune.no

tlf. 94859814

Hedmark fylkeskommune 
Arne Magnus Hekne
arne.magnus.hekne@hedmark.org

tlf. 62544459/ 94788525

Oppland fylkeskommune 
Mari Olsen
mari.olsen@oppland.org

tlf.
Buskerud fylkeskommune 
Morten Eken
morten.eken@bfk.no
tlf. 32808667/ 91807919
Sør Trøndelag fylkeskommune 
Bendik Eithun Halgunset
bendik.eithun.halgunset@stfk.no
tlf. 97088631

Miljøfaglige kontaktpersoner hos fylkesmennene

Fylkesmannen i Oslo og Akershus 
Simon Haraldsen
fmoasha@fylkesmannen.no

tlf. 22003652

Fylkesmannen i Oppland 
Ola Hegge
fmopoh@fylkesmannen.no

tlf. 61266061

Fylkesmannen i Hedmark 
Ragnhild Skogsrud
fmhersn@fylkesmannen.no

tlf. 62551180

Fylkesmannen i Østfold 
Håvard Hornnæs
fmoshho@fylkesmannen.no

tlf. 69247517


Lanbruksfaglig kontaktperson for fylkesmennene

Fylkesmannen i Østfold tlf.
Publisert: 23. september 2014 Sist oppdatert: 23. september 2014